VIII Halowy Turniej Piłki Nożnej Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych

Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Choszcznie informuje, że
20 stycznia 2015 r. o godz. 9:00, w hali sportowej przy Zespole Szkół Nr 2 im. Noblistów Polskich w Choszcznie zostanie rozegrany VIII Halowy Turniej Piłki Nożnej Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych.

Turniej zostanie rozegrany w dwóch grupach wiekowych:
- młodszej – 2002 i młodsi,
- starszej – 1999-2001
W przypadku gdy OSP nie wystawia drużyny w grupie młodszej zawodnicy z rocznika 2002 oraz młodsi mogą grać w drużynie grupy starszej.
W godzinach 9-11 rozegrane zostaną mecze grupy młodszej. Następnie odbędzie się podsumowanie i rozdanie nagród w grupie młodszej i ok. godz. 11:15 rozgrywki rozpoczną druhowie z II grupy wiekowej.
Drużyna może liczyć maksymalnie 8 zawodników. Wszyscy zawodnicy oraz opiekunowie, którzy chcą przebywać na ławce rezerwowych obowiązani są posiadać obuwie zamienne. Zawodnicy bez dokumentu ze zdjęciem i pisemnej zgody rodziców na udział w turnieju nie będą dopuszczeni do gry w rozgrywkach. Zgłoszenia drużyn do 13 stycznia 2015 r.

Sprawę prowadzi st. kpt Dzidek Mirosław tel. 957689819 email: pskchoszczno@o2.pl

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>