Nurkowanie Mikołajkowe Strażaków

6 grudnia nad Choszczeńskim jeziorem odbyło się tradycyjne mikołajkowe nurkowanie druhów z OSP Zamęcin. W tym roku zaprosili oni do wspólnej zabawy również stowarzyszenie choszczeńskich morsów. Nad całością imprezy czuwał Prezes Gminny OSP dh Adam Andriaszkiewicz. O godzinie 12:00 grupa morsów po intensywnej rozgrzewce zanurzyła się w falach naszego jeziora. Pod wodę poszli też nasi strażacy zabierając ze sobą świąteczną choinkę i umieszczając ją na dnie. Po nurkowaniu wszyscy uczestnicy mogli rozgrzać się ciepłą zupką, o którą postarał się Pan Burmistrz Robert Adamczyk. Całości imprezy dopełniło ognisko i wspólne pieczenie kiełbasek. Pogoda tego dnia była jak na zamówienie, temperatura wody wynosiła 6 st. Następne takie nurkowanie już w te Święta. Tym razem strażacy zamiast zjeść, to będą uwalniać karpia!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Galeria zdjęć i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>